Naslovna Berkovići Privreda О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е ЗА ПОЉОПРИВРЕДНЕ ПРОИЗВОЂАЧЕ

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е ЗА ПОЉОПРИВРЕДНЕ ПРОИЗВОЂАЧЕ

ФИРМА CARL KUEHNE D.O.O ПОСЛОВНА ЈЕДИНИЦА  МОСТАР, ОРГАНИЗУЈЕ ПРЕЗЕНТАЦИЈУ  21.03 ( ПОНЕДЈЕЉАК ) У 15.00 ЧАСОВА У САЛИ РЕСУРСНОГ ЦЕНТРА ОПШТИНЕ БЕРКОВИЋИ.

ПРЕЗЕНТАЦИЈА СЕ ОДНОСИ НА ОТКУП КРАСТАВЦА КОРНИШОНА,  А АСОРТИМАН ОТКУПА ПРОШИРИО БИ СЕ И НА ДОДАТНЕ КУЛТУРЕ ПОВРЋА.

УГОВОРОМ ГАРАНТУЈУ ОТКУП, ПЛАЋАЈУ СЕДМИЧНО И ШАЉУ НА ТЕРЕН МОБИЛНИ ТИМ АГРОНОМА КАО САВЈЕТОДАВНО ТИЈЕЛО.

МОЛИМО СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ ПОЉОПРИВРЕДНЕ ПРОИЗВОЂАЧЕ ДА ПРИСУСТВУЈУ  ПРЕЗЕНТАЦИЈИ.

ОПШТИНА БЕРКОВИЋИ

О Б А В Ј Е Ш Т Е Њ Е ЗА ПОЉОПРИВРЕДНЕ ПРОИЗВОЂАЧЕ