Naslovna Berkovići Politika Održana peta redovna sjednica SO Berkovići

Održana peta redovna sjednica SO Berkovići

Na petoj redovnoj sjednici SO Berkovići koja je održana 4. maja u skupštinskoj sali u opštini Berkovići usvojeni su Nacrt budžeta opštine Berkovići za 2017. godinu, Prijedlog Statuta opštine Berkovići, Prijedlog Poslovnika o radu Skupštine opštine Berkovići kao i izvještaji o radu Opštinske uprave,  JP „Vodovod“d.o.o., JU„Berkovići-sport“ i druge odluke.

IMG 0702

Na četvrtoj tački dnevnog reda na kojoj je bilo razmatranje Nacrta budžeta Opštine,  četiri odbornika SNSD-a i jedan odbornik DNS-a poslije glasanja napustili su zasijedanje koje je nastavljeno sa osam odbornika.

Na prijedlog načelnika, radi efikasnijeg funkcionisanja opštinske administracije, po novoj sistematizaciji radnih mjesta formirana su dva odjeljenja umjesto dosadašnjeg jednog i imenovani su vršioci dužnosti načelnika odjeljenja, za v.d. načelnika Odjeljenja za opštu upravu Ilija Šetka i za v.d. načelnika Odjeljenja za finansije, privredu i javne djelatnosti Danilo Ćupina.

Održana peta redovna sjednica SO Berkovići

mod_vvisit_counterProšle nedelje19722