Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Ostalo Godišnjica sajta

Godišnjica sajta

El. pošta Štampa PDF

Prije godinu dana počeo je sa radom Zvanični sajt Opštine Berkovići, koji je ujedno i jedini sajt sa teritorije Berkovića.Za godinu dana postojanja sajt je imao preko devedeset hiljada posjeta što je popriličan broj posjeta za ovako malo mjesto.

 

Nadamo se da ste zadovoljni našim radom i objektivnim izvještavanjem sa teritorije Berkovića.Maksimalno se trudimo da zadovoljimo sve posjetioce.Sajt je i dalje u fazi dorade i proširivaćemo se svakodnevno.

 

 

 

Prema statistici pored posjetilaca iz  Bosne i Hercegovine , najviše posjeta dolazi iz Kanade , Amerike,Srbije,Crne Gore,Hrvatske,Australije , Rusije,Afrike i Azije.

 

Ovom prilikom zahvaljujemo se svim našim posjetiocima i pozivamo sve  naše zemljake u dijaspori  da nam  šalju svoje priloge o njihovom životu u dijaspori, kako bi mogli  da otvorimo novu rubriku posvećenju njima.

 

Pišite nam, šaljite komentare i kritike i pomozite da budemo još bolji i posjećeniji.

Godišnjica sajta
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4966
mod_vvisit_counterJuce5755
mod_vvisit_counterOve nedelje4966
mod_vvisit_counterProšle nedelje42214
mod_vvisit_counterOvog mjeseca90610
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca282780
mod_vvisit_counterUkupno9728984