Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Ostalo Zaštitimo djecu u saobraćaju

Zaštitimo djecu u saobraćaju

El. pošta Štampa PDF

Početkom drugog polugodišta školske 2009/2010.godine, pripadnici policijskih stanica na području Centra javne bezbjednosti Trebinje, s ciljem što veće bezbjednosti  učenika – učesnika  u saobraćaju, nastavljaju sa aktivnostima «zaštitimo djecu u saobraćaju».

Pored povećane kontrole saobraćaja u blizini škola, danas će učenicima biti dijeljene fluoroscentne trakice koje doprinose da vozači sa veće udaljenosti mogu primijetiti pješake učesnike u saobraćaju.

Zaštitimo djecu u saobraćaju
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas131
mod_vvisit_counterJuce6385
mod_vvisit_counterOve nedelje6516
mod_vvisit_counterProšle nedelje41568
mod_vvisit_counterOvog mjeseca163168
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca230904
mod_vvisit_counterUkupno10645929