Naslovna Berkovići Ostalo OBAVJEŠTENJE za poljoprivrednike koji su preuzeli mineralno đubrivo za proljetnu sjetvu 2012.god.

KOD REFERENTA ZA POLJOPRIVREDU MOGU SE PREUZET KNJIŽNA ODOBRENJA ZA DODATNO ODOBRENI REGRES U IZNOSU OD 10% PO OSNOVU PREUZETOG  MINERALNOG ĐUBRIVA ZA POTREBE PROLJETNE SJETVE 2012.GOD.

KORISNICI REPROMATERIJALA KOJI SU IZVRŠILI SVOJE OBAVEZE PRIJE OBRAČUNA DODATNOG REGRESA, DUŽNI SU DOSTAVITI JP“ROBNE REZERVE“ A.D. BANJA LUKA, ZAHTJEV ZA POVRAT NOVČANIH SREDSTAVA.( koji treba da sadrži ime i prezime,JMB,broj registrovanog gazdinstva, broj telefona) I U PRILOGU KOPIJU KARTICE TEKUĆEG RAČUNA.

BERKOVIĆI,24.05.2013.GOD.                                OPŠTINA BERKOVIĆI

OBAVJEŠTENJE  za poljoprivrednike koji su preuzeli mineralno đubrivo za proljetnu sjetvu 2012.god.

mod_vvisit_counterOvog mjeseca72030