Naslovna Berkovići Hronika U opštini Berkovići oduzete cigarete

U opštini Berkovići oduzete cigarete

Na teritoriji koju operativno pokriva Policijska stanica Berkovići oduzeto je 9 000 paklica cigareta različitih vrsta.

Policijska stanica Berkovići je juče, 05. marta 2018. godine, izvršila kontrolu putničkog automobila marke „Ford Fokus“, u mjestu Predolje, Opština Berkovići, kojim je upravljalo lice inicijala D.K. (1992) iz Bileće, a u kome je kontrolom i vizuelnim pregledom uočena određena količina akcizne robe – cigareta.

Lice inicijala D.K. je saslušano u svojstvu osumnjičenog za počinjeno krivično djelo „Nedozvoljena trgovina“.

Policijska uprava Trebinje je od početka 2018. godine ukupno oduzela 44 248 paklica cigareta različite vrste, bez akcizne markice i oko 84 kg rezanog duvana.

U opštini Berkovići oduzete cigarete