Naslovna Berkovići Društvo Završena 11 redovna sjednica

Završena 11 redovna sjednica

Dana 24.06.2010 god održana je jedanaesta redovna sjednica Skupštine opštine Berkovići u sali SO-e Berkovići  početkom u 9,00 ati.Sjednica je završena u 10,50 sati .

Predložen dnevni red koji je  utvrdio kolegij na svojoj sjednici održanoj dana 10.06.2010 god je jednoglasno usvojen.

Sjednici je prisustvovalo 14 odbornika.

Na jedanaestom skupštinskom zasjedanju odbornici SO-e Berkovići su usvojili sledeće izvještaje .

-Izvještaj o tromjesečnom ostvarenju programa rada SO-Berkovići i realizacija odluka,zaključaka i  rješenje sa desete redovne sjednice SO-e Berkovići.

-Izvještaj o radu Referenta za privredu ,preduzetništvo i poljoprivredu za 2009 godinu i protekli period 2010 godine.

-Izvještaj o stanju civilne zaštite sa posebnim programom mjera zaštite na radu od požara.

-Izvještaj o radu JU Dom zdravlja „ Dr Milenko Muratović“Berkovići  z a 2009 godinu i protekli period  2010 godine.

-Izvještaj  o radu boračke organizacije Berkovići za 2009 godine i protekli period 2010 godine.

Na jedanaestom skupštinskom zasjedanju usvojen je poslovnik o radu kolegija Skupštine opštine Berkovići.Takođe donešena je odluka o usvajanju i odobrenju nacrta sporazuma o zajedničkoj saradnji između opštine Berkovići i preduzeća „Nova Energija“doo Glamoč kao suosnivači preduzeća za proizvodnju i distribuciju električne energije putem vjetra“VJETROELEKTRANA“d.o.o Berkovići .

Opština Berkovići će pristupiti kao osnivač sa 10% udjela u dobiti ,a preduzeće „Nova energija“ doo Glamoč sa 90% udjela u dobiti.

Sekretar SO

Ranko Šetka  s.r