Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Vlada Japana dodijelila Berkovićima 62.822 eura

Vlada Japana dodijelila Berkovićima 62.822 eura

El. pošta Štampa PDF

Vlada Japana je dodijelila grant od 62,822 eura (122,869 KM) Domu zdravlja "Dr. Milenko Muratović" u opštini  Berkovići, namijenjen nabavci neophodne medicinske opreme.

Ugovor u vezi s tim projektom juče  su u Ambasadi Japana u Sarajevu potpisali Ambasador te zemlje Futao Motai i direktor Doma zdravlja Berkovići Goran Marković, ceremoniji upriličenoj tim povodom prisustvovao je i Ranko Lučić, opštinski  Načelnik Berkovića.Kako je istaknuo Ambasador Motai, Vlada Japana posebnu pažnju poklanja sektorima zdravstva i obrazovanja te procesu deminiranja u BiH.
p1030172
Izrazio je uvjerenje da će najnoviji projekt doprinijeti ostvarenju višeg stupnja efikasnosti te kvalitetu medicinskih usluga primarne zdravstvene zaštite u Berkovićima.

p1030175
Na značaj spomenute Donacije ukazali su i direktor Marković i Načelnik Lučić, koji su uime građana Berkovića i osoblja Doma zdravlja u tom gradu iskazali zahvalnost Vladi i Ambasadi Japana.

p1030177

Ovom prilikom zahvaljujem se Vama i vladi Japana što ste nam u okviruprojekta za poboljšanje medicinskih usluga u Domu zdravlja "Dr Milenko Muratović" u Berkovićima donirali sredstva u iznosu 62.882 eura za nabavku medicinske opreme (rendgen-uređaja, rendgen-procesora, Stomatološke stolice s kompresorom, dentalnog rendgen-aparata s procesorom i defibrilatora) koja će omogućiti lakši i kvalitetniji rad, a građanim opštine bolju zdravstvenu zaštitu -rekao je dok.Marković Goran

p1030180

p1030183

Vlada Japana dodijelila Berkovićima 62.822 eura
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas217
mod_vvisit_counterJuce6735
mod_vvisit_counterOve nedelje35378
mod_vvisit_counterProšle nedelje42972
mod_vvisit_counterOvog mjeseca115267
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca282780
mod_vvisit_counterUkupno9753641