Naslovna Berkovići Društvo Sanacija udarnih rupa

Sanacija udarnih rupa

Narednih dana očekuju se više temperature, a samim tim i odgovarajući uslovi za rad na sanaciji udarnih rupa.Radnici  „Hercegovinaputeva“ AD Trebinje sa porastom temperatura i prvim znacima proljeća počeli su da sjeku i saniraju „udarne rupe” nastale na kolovozu zbog izuzetno niskih temperatura tokom prethodnih nedelja, a koje su predstavljale pravu noćnu moru za vozače na regionalnom putu R-427 Krivača –Berkovići.

- Udarne rupe nastale su kao posljedica posipanja saobraćajnica industrijskom solju i drugim abrazivnim materijalima u toku zimskog perioda. U sadejstvu sa vodom asfalt postaje porozan.

Sanacija udarnih rupa