Naslovna Berkovići Društvo Ministar Čađo u posjeti opštini Berkovići

Ministar Čađo u posjeti opštini Berkovići

Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Stanislav Čađo  i Načelnik Centra javne bezbjednosti Trebinje  Goran Zubac posjetili  su danas  opštinu  Berkovići.

Nakon obilaska Policijske stanice Berkovići i razgovora sa  njenim rukovodstvom  Ministar se sastao  sa rukovodstvom opštine Berkovići u kabinetu Načelnika opštine Berkovići Ranka Lučića.

Po završetku razgovora sa rukovodstvom opštine Berkovići  Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Stanislav Čađo  i Načelnik opštine Berkovići Ranko Lučić obratili su se okupljenim novinarima.

Načelnik opštine  Berkovići  Ranko Lučić zahvalio se gospodinu Stanislavu Čađu na posjeti opštini Berkovići i rekao da u sledećih devet godina nije upitno  stanje Policijske stanice Berkovići.

Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Stanislav Čađo  izjavio je da je zadovoljan bezbjednosnom situacijom na području opštine Berkovići i saradnjom lokalne zajednice sa policijom.

Ministar Čađo u posjeti opštini Berkovići

mod_vvisit_counterDanas2021