Naslovna Berkovići Društvo ОБАВЈЕШТАВАЈУ СЕ РАТНИ ВОЈНИ ИНВАЛИДИ

ОБАВЈЕШТАВАЈУ СЕ РАТНИ ВОЈНИ ИНВАЛИДИ

ОБАВЈЕШТАВАЈУ  СЕ РАТНИ ВОЈНИ ИНВАЛИДИ ОД  I ДО X КАТЕГОРИЈЕ И ЧЛАНОВИ ПОРОДИЦА ПОГИНУЛИХ БОРАЦА ДА ЈЕ ОБЈАВЉЕН ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ЗАХТЈЕВА ЗА ОСТВАРИВАЊЕ ПРВА НА БАЊСКО И КЛИМАТСКО ЛИЈЕЧЕЊЕ ЗА 2020 ГОДИНУ.

ЈАВНИ ПОЗИВ ЈЕ ОБЈАВЉЕН НА ОГЛАСНОЈ ТАБЛИ ОПШТИНЕ БЕРКОВИЋИ 17.03.2020 ГОДИНЕ.

ПРОЈЕКТОМ БАЊСКЕ РЕХАБИЛИТАЦИЈЕ ЗА 2020 ГОДИНУ ЗА ОПШТИНУ БЕРКОВИЋИ  ПЛАНИРАНА ЈЕ БАЊСКА РЕХАБИЛИТАЦИЈА ЗА 2 КОРИСНИКА.

Untitled 3

ПРАВО НА БАЊСКУ  РЕХАБИЛИТАЦИЈУ ПО ОВОМ ПОЗИВУ  НЕМАЈУ ЛИЦА КОЈА СУ ПРАВО КОРИСТИЛА ПО ПРОЈЕКТУ БАЊСКЕ РЕХАБИЛИТАЦИЈЕ  МИНИСТАРСТВА У ПРОТЕКЛЕ ТРИ ГОДИНЕ КАО И РВИ –АМПУТИРЦИ И ПАРАПЛЕГИЧАРИ КОЈИ СУ БАЊСКУ РЕХАБИЛИТАЦИЈУ КОРИСТИЛИ ПУТЕМ ФОНДА ЗДРАВСТВЕНОГ ОСИГУРАЊА  РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ У ИСТОМ ПЕРИОДУ У СКЛАДУ СА ПРАВОМ ФОНДА.

РОК ЗА ПОДНОШЕЊЕ ЗАХТЈЕВА ЈЕ 15 ДАНА ОД ДАНА ОБЈАВЉИВАЊА  ЈАВНОГ ПОЗИВА НА ОГЛАСНОЈ ТАБЛИ ОПШТИНЕ.

ЗАХТЈЕВ СЕ  ПОДНОДСИ ОДЈЕЉЕЊУ ЗА ОПШТУ УПРАВУ.

ОДЈЕЉЕЊЕ ЗА ОПШТУ УПРАВУ

ОБАВЈЕШТАВАЈУ  СЕ  РАТНИ  ВОЈНИ ИНВАЛИДИ