Naslovna Berkovići Društvo „КОНФЕРЕНЦИЈА БЕБА“

„КОНФЕРЕНЦИЈА БЕБА“

ТРАДИЦИОНАЛНА МАНИФЕСТАЦИЈА „КОНФЕРЕНЦИЈА БЕБА“ ОДРЖАНА ЈЕ ДАНАС  У ПРОСТОРИЈАМА КУЛТУРНОГ ЦЕНТРА У СКЛОПУ НАРОДНЕ БИБЛИОТЕКЕ. У ПРЕПУНОЈ САЛИ ЉЕТНЕ ЧИТАОНИЦЕ ПРИСУТНЕ ЈЕ ПОЗДРАВИО НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ НЕНАД АБРАМОВИЋ И ПОЖЕЛИО ИМ ЛИЈЕПО И ЗДРАВО ОДРАСТАЊЕ.

IMG 0745

ИЗАБРАНО ЈЕ  ТРОЧЛАНО ПРЕДСЈЕДНИШТВО НАШИХ НАЈМЛАЂИХ СУГРАЂАНА. НАЈМЛАЂА ПРИСУТНА БЕБА ЈЕ ПАВЛЕ ЋУПИНА, НАЈСТАРИЈА ДО ТРИ ГОДИНЕ ЈЕ ДРАГАН ПАВИЋ , ДОК ЈЕ БЕБА СА НАЈВИШЕ БРАЋЕ И СЕСТРА ЛАВ РАДИШИЋ. ОВО ТРОЧЛАНО ПРЕДСЈЕДНИШТВО ПРЕСЈЕДАВАЋЕ ДО НАРЕДНЕ МАНИФЕСТАЦИЈЕ И ЖЕЛИМО ИМ ДА ИМАЈУ ШТО БРОЈНИЈЕ ЧЛАНСТВО.

ПОКРОВИТЕЉИ МАНИСТАЦИЈЕ СУ МИНИСТАРСТВО ПОРОДИЦЕ, ОМЛАДИНЕ И СПОРТА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ И ОПШТИНА БЕРКОВИЋИ.

IMG 0756

IMG 0763