Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Put Berkovići Nevesinje

Put Berkovići Nevesinje

El. pošta Štampa PDF

Za njegovu rekonstrukciju sve je spremno. Kraljevina Holandije donirala je 2,9 milona evra, a Vlada Republike Srpske obezbjedila je ostatak."Pozivamo Vladu RS da nastavi sa realizacijom projekta izgradnje regionalnog puta Berkovići- Nevesinje i da smatramo da je inicijativa SO Nevesinje neprovodiva jer bi Vladu RS navela na kršenje odredbi međunarodnog ugovora čime bi smo izgubili 2,9 miliona evra", kaže Nenad Abramović, načelnik opštine Berkovići

IMG 0025

 

BN tv

Put Berkovići Nevesinje
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas4740
mod_vvisit_counterJuce5755
mod_vvisit_counterOve nedelje4740
mod_vvisit_counterProšle nedelje42214
mod_vvisit_counterOvog mjeseca90384
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca282780
mod_vvisit_counterUkupno9728758