Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Put Berkovići Nevesinje

Put Berkovići Nevesinje

El. pošta Štampa PDF

Za njegovu rekonstrukciju sve je spremno. Kraljevina Holandije donirala je 2,9 milona evra, a Vlada Republike Srpske obezbjedila je ostatak."Pozivamo Vladu RS da nastavi sa realizacijom projekta izgradnje regionalnog puta Berkovići- Nevesinje i da smatramo da je inicijativa SO Nevesinje neprovodiva jer bi Vladu RS navela na kršenje odredbi međunarodnog ugovora čime bi smo izgubili 2,9 miliona evra", kaže Nenad Abramović, načelnik opštine Berkovići

IMG 0025

 

BN tv

Put Berkovići Nevesinje
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas7577
mod_vvisit_counterJuce9577
mod_vvisit_counterOve nedelje24902
mod_vvisit_counterProšle nedelje57454
mod_vvisit_counterOvog mjeseca220897
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca295267
mod_vvisit_counterUkupno9025576