Naslovna Berkovići Društvo Inicijativa SO Nevesinje i opstrukcija gradnje puta Berkovići – Nevesinje

Inicijativa SO Nevesinje i opstrukcija gradnje puta Berkovići – Nevesinje

Na sutrašnjoj sjednici Skupštine opštine Nevesinje naći će se i prijedlog Inicijative da se promijeni namjena sredstava i donacije Vlade Holandije, koja su odobrena za završetak gradnje puta Berkovići – Nevesinje, i namjera da se sredstva preusmjere za rekonstrukciju i gradnju puta Nevesinje – Mostar, i vezu sa budućom trasom autoputa i koridora 5C.

Oopština Nevesinje, je skupa sa Skupštinom opštine Berkovići, bila  dio projekta gradnje puta Berkovići – Nevesinje,  koji je pokrenut još 2007. godine, i koji je napokon prošao sve potrebne instutucije, saglasnosti vlada i parlamenata, i trebao bi da se realizuje izborom izvođača radova.

Inicijativa SO Nevesinje i opstrukcija gradnje puta Berkovići – Nevesinje

mod_vvisit_counterProšlog mjeseca193325