Naslovna Berkovići Društvo Херцеговци добили још једног доктора наука

Херцеговци добили још једног доктора наука

Угљеша Мрдић, др Душко Беловић и Небојша Кундачина

Душко С Беловић дипломирани машински инжењер  докторирао је  на Факултету  за инжењерство и информационе технологије у Београду 8. маја 2019.

Тако су Херцеговци су добили још једног доктора наука, друштвено одговорну личност, председника Удружења Срба из Босне и Херцеговине, организатора многих  хуманитарних акција за помоћ српском народу из БиХ, носиоца признања Српске православне цркве, бизнисмена, породичног човека и оца четворо деце.

Слева на десно: Угљеша Мрдић, подпредседник општине Врачар, Миша Ћирић, из Торонта,  Др Душко Беловић, Митар Павић, конзул БиХ у Франкфурту,  Душанка Беловић, Небојша Кундачина, глумац и проф. др Александар Гајић

Starahercegovina.rs

Херцеговци добили још једног доктора наука