Naslovna Berkovići Društvo POTPISANI UGOVORI ZA STUDENTSKE STIPENDIJE

POTPISANI UGOVORI ZA STUDENTSKE STIPENDIJE

Danas su  u prostorijama opštine Berkovići svečano potpisani ugovori za studentske stipendije koje se finansiraju opštinskim budžetom za 2019. godinu.

Opštinska uprava Berkovići, i ove godine ,provela je konkursnu proceduru za dodjelu studentskih stipendija, nakon čega je komisijski, na osnovu Pravilnika o stipendiranju odredila konačnu listu redovnih studenata koji su ostvarili to pravo za ovu  budžetsku godinu. Stipendije za 2019.godinu dobilo je 18 studenata.

Pojedinačna mjesečna stipendija iznosi 100,00 KM, te se dodjeljuje u trajanju od 8 mjeseci, odnosno 5 mjeseci za studente sa statusom apsolventa.

IMG 5927

Opština Berkovići u protekoj 2018. godini stipendirala je 23 studenata i jedana je od rijetkih koja je izmirila obaveze u planiranom roku.

POTPISANI UGOVORI ZA STUDENTSKE STIPENDIJE

mod_vvisit_counterOve nedelje19164