Naslovna Berkovići Društvo Јавни увид у Нацрт измјена дијела регулационог плана стамбеног насеља у Берковићима.

РЕПУБЛИКА СРПСКА

ОПШТИНА БЕРКОВИЋИ

Општинска управа

Одјељење за општу управу

Број:03/4-363-1/19

Датум:13.02.2019.год.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ

У току је Јавни увид у Нацрт измјена дијела регулационог плана стамбеног насеља у Берковићима.

Сва заинтересована правна и физичка лица могу, у времену трајања јавног увида, евентуалне примједбе, приједлоге и мишљења на Нацрт измјена дијела регулационог плана уписати у свеску која се налази у просторији СО-е Берковићи или у писаној форми доставити носиоцу припреме закључно са 27.фебруара  2019. године.

Пружање појашњења предложених планских рјешења од стране представника носиоца припреме обављат ће се у времену трајања јавног увида у канцеларији број 10  у згради општине Берковићи.

Јавно излагање и пружање појашњења предложених планских рјешења, заинтересованим лицима од стране носиоца израде и носиоца припреме документа,  одржат ће се дана 22.фебруара  2019. године у 12 часова у сали СО-е Берковићи.

mod_vvisit_counterProšlog mjeseca208976
mod_vvisit_counterUkupno8202824