Naslovna Berkovići Društvo Novogodišnji paketići podjeljeni u vrtiću

Novogodišnji paketići podjeljeni u vrtiću

Novogodišnji paketići, 27.12.2018. godine - su podijeljeni u JU, dječjem vrtiću "SVETA NOVOMUČENICA- MILICA DETE" -Berkovići. Ova ustanova, u dogovoru sa Osnivačem, za svoje mališane, tj. za djecu koja pohađaju vrtić je obezbjedila paketiće, a zatim za sve prisutne i fotografisanje sa Deda Mrazom.

Untitled 1Djeca vrtća, prvi i drugi razred OŠ "Njegoš", kao i mnogobrojni mališani naše opštine su uživali i u predstavi, u izvođenju trebinjskog pozorišnog glumca Velibora Đorđića. Klovn Cvjećko je i ovog puta opravdao očekivanja i još jednom dokazao da sa nevjerovatnom lakoćom mami osmjehe na dječija lica.

Untitled 2

Untitled 3