Naslovna Berkovići Društvo Prepelica proslavila Lovačko veče

Prepelica proslavila Lovačko veče

U Berkovićima je proteklog vikenda  održano Lovačko veče gdje su prisustvovali brojni lovci iz lovačkih udruženja Hercegovačke regije  ,predstavnici lokalne vlasti , i ostali mnogobrojni gosti.

Predsjednik Lovačkog udruženja „Prepelica“ iz Berkovića Boban Ivelja zahvalio se svim lovcima na velikom odzivu i druženju .Poželio je svim lovcima „Dobar pogled“.

IMG 5142

Načelnik opštine Berkovići Nenad Abramović poželio je lovcima dobar pogled i rekao da opština pomaže lovovačko društvo „ Prepelica“u skladu sa svojim mogućnostima i izrazio zadovoljstvo povodom dobre saradnje sa društvom i Lovačkim savezom i lovačkim udruženjima iz hercegovačke regije i šire.

IMG 5199

Veče je protekla uz pjesmu, lovačke priče,viceve, neizostavnu Lovačku tombolu gdje je dodjeljeno više od trideset nagrada, a glavne nagrade su bile dvije lovačke puške.

GALERIJA SA SLIKAMA

IMG 5163