Naslovna Berkovići Društvo ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗАИНТЕРСОВАНИМ ПОСЛОДАВЦИМА И ЛИЦИМА БЕЗ РАДНОГ ИСКУСТВА СА ВСС

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗАИНТЕРСОВАНИМ ПОСЛОДАВЦИМА И ЛИЦИМА БЕЗ РАДНОГ ИСКУСТВА СА ВСС

ЈУ Завод за запошљавање Републике Српске дана 20.04.2018.год. објавио је Јавни позив послодавцима и незапосленим лицима за кориштење средстава по програмима запошљавања у 2018.години.

Програмом подршке запошљавању младих са ВСС у статусу приправника у 2018.години  години – Компонента II предвиђено је суфинансирање нето плате за 767 лица без радног искуства са ВСС.

Обавјештавамо све заинтересоване послодавце који испуњавају услове Јавног позива, као и лица без радног искуства са ВСС која су евидентирана код Завода за запошљавање Републике Српске – Биро Берковићи, да је општина Берковићи спремна суфинансирати преостали износ бруто плате приправника.

Комплетан текст Јавног позива можете погледати на линку  http://www.zzzrs.net/images/uploads/javni_pozivi/Javni_poziv_po_programima_zaposljavanja_2018.pdf

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗАИНТЕРСОВАНИМ ПОСЛОДАВЦИМА И ЛИЦИМА БЕЗ РАДНОГ ИСКУСТВА СА ВСС

mod_vvisit_counterProšlog mjeseca221995