Naslovna Berkovići Društvo ДОМ ЗДРАВЉА КОРАК БЛИЖЕ ДОБИЈАЊУ СТАТУСА СЕРТИФИКОВАНЕ ЗДРАСТВЕНЕ УСТАНОВЕ

ДОМ ЗДРАВЉА КОРАК БЛИЖЕ ДОБИЈАЊУ СТАТУСА СЕРТИФИКОВАНЕ ЗДРАСТВЕНЕ УСТАНОВЕ

Протекле  седмицe завршени су радови на изградњи унутрашње и спољне хидрантске мреже на објекту ЈЗУ Дом здравља „ Др Миленко Муратовић“ Берковићи. Неопходна финансијска средства обезбијеђена су Буџетом општине Берковићи. Такође, Буџетом општине Берковићи за 2018. годину обезбијеђена су и средства за изградњу система ватродојава за пожаре, чиме ће се створити услови за добијање употебне дозволе за објекат.

IMG 3836Употребна дозвала је један од услова за стицање статуса сертификоване здраствене установе.

IMG 3838IMG 3846IMG 3848IMG 3849

ДОМ ЗДРАВЉА КОРАК БЛИЖЕ ДОБИЈАЊУ СТАТУСА СЕРТИФИКОВАНЕ ЗДРАСТВЕНЕ УСТАНОВЕ