Naslovna Berkovići Društvo Честитка поводом Васкрса.

Честитка поводом Васкрса.

Начелник општине Берковићи Ненад Абрамовић упутио је Васкршњу честитку свим вјерницима Српске православне цркве.

"Васкрс је празник који с радошћу ишчекујемо цијеле године, јер је васкрсење Господа Исуса Христа симбол вјечног спасења, животног зачетка, среће и напретка.

Желим вам да радост највећег хришћанског празника поделите са својим најближима и да ускршње дане проведете у миру, љубави и духовном благостању"

уз традиционални поздрав "Христос васкрсе - ваистину Васкрсе!".

Српска православна црква прославља у неђељу, 8. априла, највећи хришћански празник - Васкрс којим се слави васкрсење Исуса Христа из мртвих и који представља суштину хришћанске вјере.

Честитка поводом Васкрса.