Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Otkriveni ilegalni migranti

Otkriveni ilegalni migranti

El. pošta Štampa PDF

Službenici Policijske stanice Berkovići su juče na lokalnom putu u mjestu Strupići pronašli četiri lica. Za tri lica je utvrđeno da u državljani Sirije i jedno lice da je državljanin BiH, inicijala V. B.

Nakon kriminalističke obrade strani državljani su predati u nadležnost Granične policije BiH, a protiv lica inicijala V. B. i B. B. će Tužilaštvu BiH biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Krijumčarenje lica“ po Krivičnom zakonu BiH.

Policijska uprava Trebinje je od početka 2018. godine evidentirala 26 lica koja su ilegalno prešla granicu.

Otkriveni ilegalni migranti
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas5872
mod_vvisit_counterJuce6527
mod_vvisit_counterOve nedelje19565
mod_vvisit_counterProšle nedelje56910
mod_vvisit_counterOvog mjeseca142596
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca200512
mod_vvisit_counterUkupno7981333