Naslovna Berkovići Društvo Čestitka povodom rimokatoličkog Božića

Čestitka povodom rimokatoličkog Božića

Načelnik opštine Berkovići Nenad Abramović povodom nastupajućeg Božića,čestitato je Vjernicima rimokatoličke vjeroispovjesti i poželio im mir i dostojanstvo.

Vjernicima rimokatoličke vjeroispovjesti, u ime opštine Berkovići i moje ime, upućujem najsrdačniju čestitku povodom Božića, praznika rođenja Isusovog.

Želimo da ovaj najsvijetliji hrišćanski praznik unese toplinu u srca svih vjernika i ljudi dobre volje i još jednom podsjeti na važnost suživota, razumjevanja i toleranicje u našoj zajednici. .

Neka vam simbol života u rađanju donese sve blagodati, vjernicima održi snažnu vjeru, i vrati je onima koji su je izgubili. .

Čestit Božić i blagoslavljena Nova godina! .

Čestitka povodom rimokatoličkog Božića