Naslovna Berkovići Društvo ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНОЈ ЈАВНОСТИ

Датум:09.11.2017.год.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ

ЗАИНТЕРЕСОВАНОЈ ЈАВНОСТИ

У складу са чланом 4. став (3) Правилника о поступку одобравања експлоатационог поља и начину вођења евиденције о одобреним експлоатационим пољима („Службени гласник Републике Српске“ број 42/13) обавјештавамо заинтересовану јавност да ће Комисија коју је Рјешењем формирао министар индустрије, енергетике и рударства, дана 17.11. 2017.године са почетком у 11 часова извршити преглед на лежишту техничког грађевинског камена - кречњака „Товарија“, ради доношења Рјешења којим се одобрава експлоатационо поље „Товарија“.

Експлоатационо поље „Товарија“ налази насјеверозападу општине Берковићи- насеље Брштаник.

Начелник општинске управе

Илија Шетка, дипл.правник