Naslovna Berkovići Društvo PARK ZA STREET WORKOUT U BERKOVIĆIMA

PARK ZA STREET WORKOUT U BERKOVIĆIMA

Omladinska organizacija Udruženje omladine Berkovići realizovala još jedan od projekata za mlade ljude.
U proteklih 10 dana omladinci sa područja opštine Berkovići gradili su teretanu na otvorenom na području igrališta pored Ekonomske škole u Berkovićima.
Projekat je podržan od strane Nansen Dijalog Centra iz Mostara i opštine Berkovići.

Untitled 2
Miljan Đurica predsjednik Udruženja omladine i koordinator projekta istakao je „Projekat je od izrazite važnosti za mlade ljude koji imaju afinitete za fizičke aktivnosti, a sa činjenicom da u Berkovićima ne postoji Street Workout park osjetili smo potrebu za izgradnju istog te pronašli finansijska sredstva. Na proljeće planiramo odraditi i drugu fazu projekta, kako bi dobili zaista kvalitetan park na kojem će mladi ljudi provoditi većinu slobodnog vremena.“
U Udruženju omladine takođe  ističu da će i u narednom periodu implementirati mnoštvo projekata te time podići standard statusa mladog čovjeka u Berkovićima.

Untitled 1

PARK ZA STREET WORKOUT U BERKOVIĆIMA