Opština Berkovici

Naslovna Berkovići Društvo Predavanje u OŠ Njegoš Berkovići-Zaštitimo djecu u sabraćaju

Predavanje u OŠ Njegoš Berkovići-Zaštitimo djecu u sabraćaju

El. pošta Štampa PDF

Policijski službenici Policijske stanice Berkovići , u saradnji sa auto- moto društvom Berkovići , preduzeli su  niz preventivnih aktivnosti s ciljem podizanja svjesti vozača da oprezno voze i smanje brzinu kretanja vozila, te poštuju saobraćajna pravila i propise.

Danas su učenicima prvog razreda OŠ"Njegoš" Berkovići održali predavanje i prikazali fim u sklopu republičke akcije "Zaštitimo djecu u sabraćaju". Predavanju su prisustvovali i učenici područnih odjeljenja iz Strupića i Blaca.

IMG 2198.JPGd

Iz Policijske stanice Berkovići  podsjećaju da je sa početkom školskih aktivnosti, povećano prisustvo policijskih službenika u blizini obrazovnih ustanova kao i na putnim pravcima kojima će se kretati veći broj školske djece, a sve u cilju poboljšanja opšteg nivoa bezbjednosti u saobraćaju, a posebno bezbjednosti djece školskog uzrasta koji samostalno učestvuju u saobraćaju.

IMG 2200.JPGd

Iz Policijske stanice Berkovići apeluje na vozače da voze krajnje oprezno, pogotovo kada se nalaze u blizini školskih objekata, kako ne bi došlo do neželjenih posljedica.

IMG 2203.JPGd

 Kako biste uvijek bili informisani posjetite Nezavisne novine. Svakodnevno imaju najnovije vijesti iz državeregiona i svijeta. Nezavisne novine su 24 sata sa Vama, a vijesti na njihovom portalu su provjerene, pouzdane, brze, tačne, istinite i jasne.

Takođe, na portalu http://www.nezavisne.com možete pročitati vijesti iz ekonomijesportanauke, tehnologije i kulture, kao i dnevni horoskop. Možete prelistati male oglase, potražiti i oglas za posao, a dostupna je i kursna lista koja je svakodnevno ažurirana.

 


Kako biste uvijek bili informisani posjetite Nezavisne novine. Svakodnevno imaju najnovije vijesti iz državeregiona i svijeta. Nezavisne novine su 24 sata sa Vama, a vijesti na njihovom portalu su provjerene, pouzdane, brze, tačne, istinite i jasne.

Takođe, na portalu http://www.nezavisne.com možete pročitati vijesti iz ekonomijesportanauke, tehnologije i kulture, kao i dnevni horoskop. Možete prelistati male oglase, potražiti i oglas za posao, a dostupna je i kursna lista koja je svakodnevno ažurirana.

 Kako biste uvijek bili informisani posjetite Nezavisne novine. Svakodnevno imaju najnovije vijesti iz državeregiona i svijeta. Nezavisne novine su 24 sata sa Vama, a vijesti na njihovom portalu su provjerene, pouzdane, brze, tačne, istinite i jasne.

Takođe, na portalu http://www.nezavisne.com možete pročitati vijesti iz ekonomijesportanauke, tehnologije i kulture, kao i dnevni horoskop. Možete prelistati male oglase, potražiti i oglas za posao, a dostupna je i kursna lista koja je svakodnevno ažurirana.

Predavanje u OŠ Njegoš Berkovići-Zaštitimo djecu u sabraćaju
 

Posjete

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDanas9
mod_vvisit_counterJuce2395
mod_vvisit_counterOve nedelje8190
mod_vvisit_counterProšle nedelje17806
mod_vvisit_counterOvog mjeseca73137
mod_vvisit_counterProšlog mjeseca83529
mod_vvisit_counterUkupno6954745