Naslovna Berkovići Društvo Нестала особа у Берковићима

Нестала особа у Берковићима

Дана 02.07.2017. године (недеља) око 6,00 часова испред породичне куће у мјесту Хргуд у непознатом правцу удаљила се Шакота Рајка, рођена 1937. године.

Ради се о особи веома лошег здравља, висине око 170. центиметара, врло крхке грађе. У моменту нестанка на себи је имала црвену кошуљу и прслук браон боје, те сукњу браон боје испод које се нлазила тренерка тамно плаве боје, док је на глави имала мараму браон боје, а на ногама црне гумене опанке.

МУП Републике Српске ја за Шакота Рајком расписао потрагу на подручју Републике Српске и БиХ.

Моле се сви грађани ако имају неких информација да се јаве најближој Полицијској станици.

Нестала особа у Берковићима

Studio Berkovići