Naslovna Berkovići Društvo „Aktiviraj se! Budi društveno koristan“.

„Aktiviraj se! Budi društveno koristan“.

OO “Udruženje omladine“ Berkovići organizuje trodnevni seminar za učesnike iz Istočne Hercegovine pod nazivom „Aktiviraj se! Budi društveno koristan“. Projekat se realizuje uz podršku Instituta za razvoj mladih KULT i opštine Berkovići. Ovim projektom želimo potaknuti mlade da se aktiviraju u svojim zajednicama i edukovati ih o diskriminaciji, omladinskom aktivizmu i komunikaciji.

Ukoliko imaš između 15 i 20 godina, živiš u opštinama Istočne Hercegovine, OVO JE PRAVA PRILIKA ZA TEBE!

Prijaviti se možeš putem sljedećeg obrasca:

Prijave slati do 03.04.2017. do 23:59.

Predsjednik Udruženja omladine
         Miljan Đurica

„Aktiviraj se! Budi društveno koristan“.