Опремљена љетна читаоница

Ових дана завршена је реализација доградње и опремања љетне читаонице ЈУ „Народна библиотека Берковићи“.

У реализацији пројекта учествовали су  Министарство цивилних послова БиХ и Општина Берковићи.

n1

Доградњом и опремањем простор библиотеке повећан је за 60 м², а са опремом и садржајима стекли су се услови да Народна библиотека заједно са СПКД „Просвјета“ ОО Берковићи настави да буде водећи центар културних дешавања.

Набавком опреме ( народне ношње, завјесе, столице, столови, комоде за књиге, клима уређај, лаптоп, музичка опрема итд.) стекли су се услови за лакши и организованији рад наведених културних установа.

n2

n3