СПКД „Просвјета“ ОО Беерковићи ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Поштовани,

Српско просвјетно и културно друштво „Просвјета“ Општински одбор Берковићи је у току припрема за издавање публикације др Горана Ж. Комара „СРЕДЊОВЈЕКОВНИ СПОМЕНИЦИ ДАБРА“.

Научно-истраживачки рад др Комара открива заборављене и злоупотребљене истине. Они, које истина о прошлости нашег постојања интересује могу помоћи спонзорисањем издавања, већ споменуте публикације. Поменута публикација има 160 страница, израда у колору,  цијена штампања једне књиге јесте 14,00 КМ плус ПДВ. Почетни тираж ( из недостатка материјалних стредстава ) је 150 примјерака.

Онај ко жели да буде спонзор, свој допринос може уплатити на жиро рачун СПКД „Просвјета“ ОО Берковићи 5517002218851933 – Unicredit Bank Banja Luka – филијала Билећа.

СПКД „Просвјета“ ОО Берковићи, промоцију поменуте публикације, организоваће 24.06.2017.године у просторијама ЈУ „Народна библиотека Берковићи“.

Предсједник Одбора:

Раденко Којовић