РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА РАСПИСАНОГ ПОВОДОМ СВЕТОСАВСКИХ СВЕЧАНОСТИ

Комисија у саставу трочланог жирија: Гордана Милојевић-професор српског језика и књижевности; Велиборка Шукић-професор разредне наставе и Наташа Абрамовић-професор српског језика и књижевности, прегледали су пристигле радове и донијели коначну одлуку:

• Прво мјесто, из области литерарног рада, освојио је Миљан Ђурица-ученик четвртог разреда Средње економске школе,

• Друго мјесто, из области литерарног рада, освојила је Анастасија Павић, ученица шестог разреда Основне школе „Његош“ Берковићи.

• Прво мјесто, из области ликовног рада, освојила је Дејана Бркић-ученица осмог разреда Основне школе „Његош“ Берковићи,

• Друго мјесто, из области ликовног рада, освојила је Маја Радан-ученица четвртог разреда Средње економске школе.

Награде, за награђене ученике, биће уручене у петак, 10.03.2017.године, са почетком у 18 часова, када је планирано и свечано отварање обновљене „Љетне читаонице“ ЈУ „Народне библиотеке Берковићи“.

РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА РАСПИСАНОГ ПОВОДОМ СВЕТОСАВСКИХ СВЕЧАНОСТИ